Kerkük Ticaret Odasına Ziyaret

08.02.2019
A+
A-
Kerkük Ticaret Odasına Ziyaret
Reklam

Türkmen Sivil Toplum Örgütleri, geçtiğimiz gün, Kerkük Ticaret Odasını ziyaret ederek Kerkük halkının yararına olacak görüşmelerde bulundu. Kerkük’te bir süre önce yapılan başkanlık seçimlerini kazanarak tekrar Kerkük Ticaret Odası Başkanlığı görevini yürüten Sabah Salihi ile görüşmeler yapıldı.

Türkmen Sivil Toplum Örgütlerinin başkanının rutin gezilerinden biri olan ziyarette, Başkan Mardin Gökkaya ve beraberindeki heyet Kerkük Ticaret Odası başkanı Sabah Salihi’yi tekrar başkan olması konusunda tebrik etti. Sabah Salihi bu tebrikten son derece memnun olduğunu dile getirdi. Kerkük Sivil Toplum Örgütleri ile Ticaret Odası üyeleri arasında yapılan görüşmede bölge halkı için neler yapılabileceği hakkında görüşmeler yapıldı.

Bölgenin geliştirilmesi ve kalkınması için işbirliği yapılmasını gündeme getiren her iki tarafın üyeleri de konu hakkında gereken her şeyin yapılacağını ve Kerkük’ün güçlü temeller üzerine oturtulacağını belirttiler.

Kerkük İçin İşbirliği

Oldukça olumlu konuların masaya yatırıldığı ve gündeme getirildiği görüşmede Türkmen Sivil Toplum Örgütleri ile Ticaret Odası delegeleri aralarında işbirliği yapılarak daha güçlü olacakları hakkında karara vardılar. Kerkük Ticaret Odası Başkanı Salihi Kerkük halkı için üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya hazırız. Ayrıca Kerkük halkına destek olmak için hizmet veren tüm kurum ve kuruluşların yanındayız dedi. Sabah Salihi, Kerkük halkının her zaman yanında olduklarını onlara her zaman yardım eli uzatmaya hazır olduklarını söyleyerek sözlerine son verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.